KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16858006
nr 1685 8006
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 76x92 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 mars 2025
kl 20:34:05
6/3 19:46:35
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare